Kierownik sprzedaży w hurtowni materiałów budowlanych

W związku z rozszerzeniem działalności i otwarciem hurtowni materiałów budowlanych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Stargard

Zakres zadań:

  • rozwój nowo powstałego oddziału hurtowni materiałów budowlanych
  • identyfikację potencjalnych nowych klientów i rozwój rynku
  • rozwinięcie działu sprzedaży e-commerce (sklep internetowy, portale aukcyjne)
  • budowanie długofalowych relacji z nowymi kontrahentami
  • negocjowanie warunków i umów handlowych
  • nadzór nad funkcjonowaniem placówki
  • zarządzanie i motywowanie zespołu, dbanie o rozwój pracowników
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • znajomość branży budowlanej, materiałów budowlanych (warunek konieczny)
  • doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
  • predyspozycje do kierowania zespołem pracowników
  • wysoka efektywność i motywacja w osiąganiu celów
  • odpowiedzialność za pracę swoją i zespołu
  • kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju placówki

Oferujemy:

  • pracę w zgranym, ambitnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość kształtowania własnej kariery

Osoby zainteresowane aplikacją na dane stanowisko prosimy o wysłanie CV na adres biuro@kbi.biz.pl