Wynajem rusztowań – Szczecin Stargard okolice

Rusztowania stanowią niezbędne wyposażenie placu budowy i podobnie, jak ogrodzenia tymczasowe terenu budowy pozwalają spełnić wymogi BHP. Wynajem ogrodzeń tymczasowych jest również przedmiotem oferty KBI Słojkowscy. Oferta obejmuje wynajem rusztowań w Stargardzie, Choszcznie, Goleniowie, Nowogardzie, Świnoujściu czy Szczecinie. Może ona obejmować transport, wykonanie dokumentacji projektowej rusztowania wraz z obliczeniami konstrukcyjnymi, jak również ich montaż.

rusztowania

 

Spersonalizowana oferta rusztowań

Mamy możliwość dopasowania rusztowania do indywidualnych potrzeb wynajmującego. Jednym z najpopularniejszych typów wynajmowanych rusztowań są ich warianty fasadowe, zwane elewacyjnymi. Są to najczęściej stalowe konstrukcje ramowe, w których skład wchodzą podesty, ramy, słupki i inne elementy umożliwiające utworzenie konstrukcji fasadowej rusztowania.

Firma KBI Słojkowscy dzięki wieloletniej praktyce po uprzednim wykonaniu dokumentacji projektowej potrafi połączyć z sobą system ramowy z systemem rurowym i stworzyć konstrukcję przestrzenną rusztowania. Rozwiązanie to umożliwia na przykład zarusztowanie naw kościołów, zbiorników czy hal w ich wnętrzach. W związku z powyższym firma KBI Słojkowscy ma możliwość dopasowania rusztowania do indywidualnych potrzeb budowy. Wynajmowane rusztowania są ocynkowane i odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu wyróżniają się dużą odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nowoczesna technika ich łączenia umożliwia zminimalizowanie ilości elementów konstrukcyjnych.

Praca na rusztowaniach należy do grupy niosących największe zagrożenia dla zdrowia i życia robotnika, ze względu na możliwość upadku z wysokości jak i awarii rusztowania spowodowanej działaniem sił ssania wiatru jak również „tąpnięciem” czy upłynnieniem gruntu pod nim. Mając na uwadze powyższe nasz priorytet to przede wszystkim bezpieczeństwo konstrukcji. Dlatego podczas montażu sprawdzamy wyrywkowo specjalnym urządzeniem siłę zakotwienia mocowań rusztowania, a w razie wątpliwości sprawdzamy każdą kotwę. Z montażu rusztowania wykonywany jest protokół odbioru na podstawie którego rusztowanie jest przekazywane do użytkowania kierownikowi budowy.

Firma KBI Słojkowscy w ofercie posiada:

  • rusztowania elewacyjne,
  • rusztowania podwieszane,
  • rusztowania na obiektach sakralnych,
  • rusztowania przestrzenne,
  • rusztowania sztandarowe (drewniane)

Poszukujesz rusztowań uszytych na miarę Twoich potrzeb? Zachęcamy do współpracy osoby zainteresowane ze Stargardu, Szczecina, Świnoujścia, Nowogardu, Choszczna czy Goleniowa.
Dla naszych klientów służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich elementów.

  • schemat rusztowania