Wynajem sprzętu

Potrzebujesz  skorzystać z Wypożyczalni sprzętu? Nie wiesz gdzie szukać ? To świetnie trafiłeś. Firma KBI Słojkowscy zadba o ciebie i twoje potrzeby, więc nie zwlekaj. Gdy potrzebujesz specjalistycznego sprzętu to wynajem jest najlepszą decyzją.

Wynajem sprzętu  jest usługą świadczoną w wielu gałęziach gospodarki, począwszy od drobnego majsterkowania, po wynajem pojazdów, wynajem maszyn i urządzeń dla rolnictwa czy budownictwa.

Jakość i stały rozwój to nasza dewiza.

Wypożyczalnia sprzętu i maszyn oferuje urządzenia o różnym przeznaczeniu. Gwarantujemy ,że gdy zdecydujesz się na wynajem pojazdów , czy wynajem narzędzi otrzymasz w pełni sprawne i pochodzące od znanych producentów urządzenia. Stale poszerzamy ofertę i park maszynowy dopasowując się do aktualnych wymagań. Istotne jest dla naszej firmy  szybkość i czas realizacji wybranej przez klienta oferty. Dzięki czemu nie musisz martwić się o dostarczenie zamówionej maszyny.

Co możemy zaoferować.

Wynajem sprzętu budowlanego  znajduje się w portfolio firmy KBI Słojkowscy. Wynajmujemy sprzęt do działalności takich jak prace budowlane, usługi wyburzeniowe, usługi transportu czy prace instalacyjne. Firma KBI Słojkowscy posiada w ofercie urządzenia o różnorodnych parametrach technicznych. Powyższe  sprawia ,że możemy dopasować narzędzia do twoich potrzeb.

Potrzebne ci przenośne źródło energii? Znajdziesz je również w naszej ofercie.  Jeśli potrzebujesz koparki to  świadczymy usługi koparko-ładowarką oraz wynajem wywrotek  a także elektronarzędzia i ciężki sprzęt budowlany. W naszej ofercie znajdziesz również lekki sprzęt budowlany a ponadto ogrodzenia budowlane i myjki wysokociśnieniowe.  Nasze rozwiązania przeznaczone są dla przedsiębiorców i dla klientów indywidualnych, którzy realizują krótkoterminowe zlecenia, jednorazowe inwestycje oraz dla generalnych wykonawców. Zajmujemy się również dzierżawą ,demontażem i montażem rusztowań  i ogrodzeń. Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt. Usługi wykonywane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Skorzystanie z naszego potencjału przyśpiesza przebieg prac, ułatwia logistykę ,co w szczególności przydatne jest w robotach takich jak rozbiórki, wykopy, zagęszczanie gruntu itp. W asortymencie firmy KBI Słojkowscy znajdą również Państwo elementy zaplecza budowy takie jak barakowozy i rozdzielnie elektryczne.

Dlaczego warto skorzystać z oferty wynajmu?

Niewątpliwie do zalet związanych z wynajmem urządzeń i maszyn budowlanych należą korzyści finansowe. Zakup maszyn i urządzeń zwiększa koszt inwestycji. Wiążę się to także z konserwacją i składowaniem zakupionych urządzeń. Kolejną zaletą usługi wypożyczalni jest mobilność i szybkość dostawy. Maszyny i urządzenia jakie posiadamy są na bieżąco serwisowane. Dzięki posiadanym w asortymencie maszynom pochodzącym od znanych producentów marek. tj.: BOSCH , MAKITA , JCB , HILTI, STIHL , METABO itp..., zmniejszyliśmy  prawdopodobieństwo awaryjności urządzeń.

Ważne są także wprowadzane przez nas usprawnienia logistyczne. Pozwalają one nam na szybką dostawę maszyn , baraków ,zagęszczarek czy innych ciężkich ładunków. Wpływa to na czas i zmniejsza koszty jakie ponosi inwestor. Możliwość dzierżawy w dowolnym momencie ułatwia realizację prac zgodnie z założonym harmonogramem.

Czy jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług wypożyczenia sprzętu i wynajmu rusztowań? Jeśli tak to zachęcamy do współpracy klientów ze Stargardu, Choszczna czy Szczecina, ale też całego województwa zachodniopomorskiego.

Można nas znaleźć również na Facebooku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj tylko Skontaktuj się z nami a spełnimy twoje oczekiwania.

       ***  DODATKOWE KOSZTY PO STRONIE KLIENTA:

  • KOSZTY PALIWA
   (W DNIU ZWROTU STAN PALIWA TAKI SAM JAK W DNIU WYPOŻYCZENIA)
  • USZKODZENIE DŁUTA W MŁOCIE LUB KORONEK W WIERTNICY (50% WARTOŚCI NOWEGO DŁUTA LUB NOWEJ KORONKI)
  • USZKODZENIE MECHANICZNE PRZYCZEPKI TRANSPORTOWEJ (KOSZTY NAPRAWY POKRYWANE SĄ Z POLISY OC WYNAJMUJĄCEGO)
  • USZKODZENIE MECHANICZNE KOPARKI (KOSZTY NAPRAWY POKRYWANE SĄ Z POLISY OC WYNAJMUJĄCEGO)

Lista sprzętów

Agregat prądotwórczy Andoria 11,2KW / 400-230V

210.00 PLN netto (258.30 brutto) / Doba

Agregat prądotwórczy MacAllister MG2400/ 2KW/ 230V

90.00 PLN netto (110.70 brutto) / Doba

UBIJAK BOMAG BT80D 80kg ,Diesel ON ,3,5kW

130.08 PLN netto (160.00 brutto) / Doba

Zagęszczarka Wacker 500 kg ,Diesel ON, 25m/min

268.30 PLN netto (330.01 brutto) / Doba

Myjka ciśnieniowa HAWK 400V ,350bar, 20l/min

310.00 PLN netto (381.30 brutto) / Doba

Szlifierka kątowa WEV 11-125 Quick

40.00 PLN netto (49.20 brutto) / Doba

Nagrzewnica elektryczna 400v , 9 kW,800m3/h

30.08 PLN netto (37.00 brutto) / Doba

Nagrzenica elektryczna 3,3kW ,230V

39.03 PLN netto (48.01 brutto) / Doba

Nagrzewnica elektryczna 5kW, 400V

42.68 PLN netto (52.50 brutto) / Doba

Barakowóz socjalny

400.00 PLN netto (492.00 brutto) / miesiąc